Девіз навчального закладу: «Школа повинна бути: домом радості для дітей, домом творчості для вчителів, домом спокою для батьків».

Антонінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – невеликий за чисельністю освітній заклад є великою дружньою родиною, де кожний учень зігрітий любов’ю. Тут реалізує свої можливості обдарована особистість, гармонійно поєднані освіта й виховання, а кожен учень – маленька яскрава зірка.

Головним в роботі закладу є реалізація державної політики в галузі освіти.               

З 1 вересня 2007 року Антонінська ЗОШ І-ІІІ ступенів функціонує як базовий заклад Антонінського НВО «Освітній округ». Реалізується створена концепція та модель школи як суб’єкта освітнього округу та школи Творчості.

Основним завданням закладу є створення оптимальних умов для широкої загальноосвітньої підготовки та всебічного розвитку здібних та обдарованих дітей, здійснення фундаментальної, допрофільної підготовки та запровадження багатопрофільного навчання.

Адміністрацією школи підписана угода про співпрацю із Інститутом педагогіки АПН України для здійснення експериментальних досліджень та втілення в практику надбань передової педагогічної науки, педагогічних інновацій та технологій. Школа є експериментальним майданчиком МОН України з питань апробації електронних підручників та посібників, є учасником проектів європейської комісії та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», Всеукраїнського фонду “Відродження”.  

Антонінська загальноосвітня школа стала учасником  заключної частини Загальнонаціональної громадської акції “Флагмани освіти і науки України”- 2011 та за вагомий внесок у розвиток освіти та науки нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України.