Головна » Файли » Мої файли

Наказ № 15 Про перевід учнів 5-8-х, 10-х класів
23.06.2017, 00:46

АНТОНІНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-Ш СТУПЕНІВ

КРАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

площа Графська, 16, смт Антоніни, Красилівський район, Хмельницька область, 31022

тел./факс (03855) 5-11-07

е-mail antonini@edu.kr.km.ua

Код ЄДРПОУ 25889316

 

НАКАЗ

12.06.2017 № 15

смт Антоніни

 

Про перевід учнів

5-8-х та 10 класів

 

  • виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. № 924/27369, листа Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА «Про порядок закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах обласного підпорядкування, наказу управління освіти, молоді і спорту Красилівської райдержадміністрації від 28.03.2017 року № 58 «Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016/2017 навчальному році» та рішення засідання педагогічної ради № 6 від 12.06.2017 року,

 

НАКАЗУЮ:

 

    1. Перевести учнів 5 класу до 6 класу:
    2. Бойко Анну Володимирівну
    1. Ващука Павла Олеговича
    2. Власову Анастасію Валеріївну
    3. Войчука Дмитра Васильовича
    4. Войчука Максима Сергійовича
    5. Древняк Ольгу Миколаївну
    6. Дячука Віталія Сергійовича
    7. Каліту Дениса Леонідовича
    8. Киричук Вікторію Сергіївну
    9. Колесника Олександра Віталійовича
    10. Кондратюк Уляну Сергіївну
    11. Мартинюка Іллю Вікторовича
    12. Мординського Андрія Сергійовича
    13. Пасічника Віталія Олександровича
    14. Петлюка Владислава Вікторовича
    15. Слободянюка Максима Володимировича
    16. Франчук Олену Юріївну
    17. Хабуду Дениса Васильовича
    18. Цюпу Анну Валентинівну

 

  1. Перевести учнів 6 класу до 7 класу:
    1. Берчук Дар’ю Юріївну
    2. Бондарчук Софію Мирославівну
    3. Гончарука Павла Івановича
    4. Гордилюка Дениса Васильовича
    5. Жук Тетяну Олександрівну
    6. Іванів Роксолану Володимирівну
    7. Коломієць Мирославу Дмитрівну
    8. Кудлай Віталіну Олександрівну
    9. Ляшук Антоніну Вадимівну
    10. Михальчука Назарія Володимировича
    11. Наконечну Аліну Русланівну
    12. Павлову Анастасію Сергіївну
    13. Панчук Олександру Сергіївну
    14. Петренко Анастасію Валеріївну
    15. Романсову Марину Олександрівну
    16. Соснового Максима Дмитровича
    17. Тимощука Дениса Володимировича
    18. Томчука Олександра Олександровича
    19. Шумовецького Єгора Юрійовича
    20. Юрчук Вікторію Вадимівну
    21. Якубову Валерію Олександрівну

 

  1. Перевести учнів 7 класу до 8 класу:
    1. Акімніязову Аміну Петрівну
    2. Атаманюк Анастасію Миколаївну
    3. Берчук Діану Юріївну
    4. Бондаренка Павла Миколайовича
    5. Венглюка Андрія Олександровича
    6. Венглюк Наталію Вікторівну
    7. Вербицького Артура Дмитровича
    8. Вовка Іллю Андрійовича
    9. Гавриленка Максима Юрійовича
    10. Данилюка Максима Олександровича
    11. Єгорову Яну Олександрівну
    12. Заєць Тетяну Володимирівну
    13. Іванчук Ольгу Леонідівну
    14. Ковтонюка Павла Володимировича
    15. Костюка Валентина Олеговича
    16. Ленюка Андрія Романовича
    17. Ліпінського Сергія Костянтиновича
    18. Мельник Альону Василівну
    19. Мординського Івана Сергійовича
    20. Оцалюка Сергія Миколайовича
    21. Панасенка Сергія Володимировича
    22. Рибачук Діану Іванівну
    23. Сидорука Мирослава Миколайовича
    24. Туркота Михайла Олександровича
    25. Фещука Юрія Миколайовича
    26. Франчук Любов Юріївну
    27. Франчука Романа Юрійовича
    28. Харчук Маргариту Русланівну
    29. Чуйко Юлію Олександрівну
    30. Шевчук Аліну Вадимівну

 

  1. Перевести учнів 8 класу до 9 класу:
    1. Бакулу Вікторію Сергіївну
    2. Бакутова Владислава Володимировича
    3. Галузінського Володимира В’ячеславовича
    4. Глушенюка Володимира Олександровича
    5. Гордилюк Людмилу Русланівну
    6. Гордилюка Сергія Васильовича
    7. Дерещука Максима Васильовича
    8. Загороднюка Валентина Вікторовича
    9. Капустинського Дмитра Петровича
    10. Киричук Дарину Сергіївну
    11. Ковальчука Івана Ярославовича
    12. Кондратюк Наталію Володимирівну
    13. Кондратюк Юлію Сергіївну
    14. Корчинського Дмитра Петровича
    15. Кравця Артура Вікторовича
    16. Лісовського Миколу Васильовича
    17. Мельник Анну Анатоліївну
    18. Подригулю Вікторію Валеріївну
    19. Рабченюка Владислава Мирославовича
    20. Федорчанича Дмитра Петровича
    21. Фещука Вадима Юрійовича
    22. Форостенка Олександра Олександровича
    23. Цатуряна Олексія Єгишовича
    24. Черняк Наталію Віталіївну
    25. Шабатуру Івана Дем’яновича
    26. Шевчук Лесю Анатоліївну
    27. Шевчука Ярослава Володимировича

 

  1. Перевести учнів 10 класу до 11 класу:
    1. Бартошука Богдана Миколайовича
    2. Власова Валентина Валерійовича
    3. Данилюк Вікторію Миколаївну
    4. Данилюк Ганну Анатоліївну
    5. Євтюхіна Максима Юрійовича
    6. Зайця Володимира Володимировича
    7. Кондратюка Максима Вікторовича
    8. Кравця Богдана Вікторовича
    9. Кравця Віталія Анатолійовича
    10. Михальчука Олександра Володимировича
    11. Павлову Ольгу Сергіївну
    12. Степанюк Яну Русланівну
    13. Фіненко Аліну Анатоліївну
    14. Фещука Максима Юрійовича
    15. Цюпу Сергія Валентиновича

 

 

  1. Зробити відповідні записи у Алфавітній книзі запису учнів.

 

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор Кузнецова Г.Є.

Категорія: Мої файли | Додав: венера1
Переглядів: 197 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar